top of page

משה קלוגהפט הוא יועץ אסטרטגי בינלאומי, המנהל קמפיינים פוליטיים ומסחריים בארץ ובעולם, ודורג בין 50 היהודים המשפיעים בעולם לשנת 2020.

קלוגהפט ייעץ לבכירי המנהיגים באירופה, בהם קנצלר אוסטריה, ר"מ יוון, ר"מ רומניה, נשיאת גאורגיה, ר"מ סלובקיה, ר"מ אוקראינה ולנשיאת קוסובו, כמו כן ניהל את הקמפיין האחרון בהשתתפות הנשיא התשיעי, שמעון פרס, וכיהן כיועץ לראשי ממשלת ישראל בנימין נתניהו ונפתלי בנט.

 

קלוגהפט הוא יוצר ומוסיקאי העובד עם בכירי האומנים בישראל, שיריו בוצעו בין השאר באירועי יום השואה הבינלאומי באו"ם בניו יורק, בכנסת ישראל, בקרקוב ובאושוויץ, כמו כן בטקס המשואות בהר הרצל, בחודש המודעות לבעלי מוגבלויות, באירועי יום האחדות בבית הנשיא, ועל הבמות הגדולות בישראל בקיסריה, היכל נוקיה, בתוכנית הכוכב הבא ועוד.

 

בין האומנים שביצעו את שיריו: עמיר בניון, נינט טייב, נועה קירל, ארקדי דוכין, רבקה זוהר, ישי לוי, מירי מסיקה, שולי רנד, ישי ריבו, דוד ד'אור, להקת שלווה, אגם בוחבוט, אלה לי להב ועוד.

קלוגהפט גם שימש תסריטאי בסדרת הדרמה הפוליטית "שלטון הצללים" בHOT.

 

קלוגהפט משמש כפרשן פוליטי בחדשות 12 וכלי תקשורת נוספים, וכיועץ בשירות מילואים לחיל חינוך ולהקות צה"ל.


בשנת 2008 נבחר קלוגהפט ע"י המגזין העולמי ״Forbes״ בין 100 הצעירים המובילים בישראל וכיועץ האסטרטגי המוביל בישראל אחרי יועץ רוה"מ,
בשנת 2013 נבחר ע"י העיתון גלובס לאחד מ-40 הצעירים המובילים את העסקים בישראל,
ובשנת 2016 נבחר ע"י ״הפירמה״ גלובס כיועץ המשפיע בישראל, וכן בין הערכים הנצפים ביותר בויקיפדיה בשנה זו.

בשנת 2018 ושוב בשנת 2020 נבחר קלוגהפט בדרוג המשפיעים בישראל של המגזין "ליברל".

בשנת 2020 נבחר קלוגהפט בדרוג היהודים המשפיעים בעולם של העיתון ג'רוזלם פוסט.


ייעוץ אסטרטגי בינלאומי:

בשנת 2018 הוביל קלוגהפט לזכייה של האישה הראשונה בהיסטוריה לנשיאות גאורגיה, סלומה זורבשווילי. קלוגהפט ניהל את קמפיין הזכייה ולמהפך בתוצאות עם 60% אחוזי תמיכה לעומת 40% למתחרה ממפלגת ה-UNM. 

בשנת 2016 קלוגהפט ניהל את הניצחון בבחירות לפרלמנט הרומני עבור מפלגת השמאל הסוציאל דמוקרטית (PSD), בו הביסה את מפלגת הימין הליברלית בהפרש של 46%-25% בבחירות לפרלמנט הרומני ולראשות הממשלה, מה שהיווה את אחד  הניצחונות הבולטים של השמאל באירופה בתקופה זו.

כמו כן קלוגהפט ייעץ לראש ממשלת אוסטריה, ר"מ סלובקיה, ר"מ אוקראינה, ר"מ יוון, לבכירים בגרמניה ואיטליה, לנשיאת קוסובו, לשר החוץ ויו"ר הפרלמנט של המדינה.

 


ייעוץ אסטרטגי בישראל:

קלוגהפט ייעץ לראש הממשלה בנימין נתניהו, בין השאר בתקופת חתימת הסכמי אברהם ההיסטוריים, ולראש הממשלה נפתלי בנט.

קלוגהפט היה יועץ אסטרטגי במערכות הבחירות של הבית היהודי בבחירות 2013 ו-2015 בהם הגיעה לשיא המנדטים שלה ולתפקידים הבכירים בממשלה אי פעם למפלגה.

כמו כן ניהל 3 פעמים את קמפיין הפריימריז של נפתלי בנט, בנט ניצח בכולם. ניהל את קמפיין הפריימריז של איילת שקד בשנת 2012 בו נכנסה לראשונה לכנסת.

קלוגהפט יעץ בשנת 2018 לתמר זנדברג בהתמודדותה לראשות מרצ, זנדברג ניצחה ברוב של 71% מהקולות.
קלוגהפט כיהן בעבר כדובר וועדת הכלכלה של הכנסת, ולפני כן כדובר התאחדות הסטודנטים הארצית.

קלוגהפט ניהל גם את הקמפיין האחרון בחייו של שמעון פרס, נשיא המדינה ה-9 וזוכה פרס נובל, שעסק בעידוד לימודי המדעים.

 

קלוגהפט היה יועץ אסטרטגי למשטרה והמשרד לביטחון פנים בקמפיין השקת מטה 105 להגנה על ילדים ברשת. המטה הושק בנובמבר 2018. 

קלוגהפט מייעץ לחברות רבות בישראל בתחום המסחרי, כאשר ההתמחות הינה בהשקת מותגים חדשים ובקמפיינים דיגיטליים ויראליים. 
 

תסריטאות ומוסיקה:
קלוגהפט הוא חבר אקו"ם מזה כ-20 שנה, וכתב שירים רבים, מהם אישיים ומהם בעלי פן ציבורי.

בין האומנים איתם שיתף פעולה: עמיר בניון, נינט טייב, נועה קירל, ארקדי דוכין, רבקה זוהר, ישי לוי, מירי מסיקה, שולי רנד, ישי ריבו, דיקלה, דניאל סלומון, דוד ד'אור, גלעד שגב, להקת שלווה, אגם בוחבוט, יוני רועה, אלה לי להב ועוד.

בשנת 2011 נבחר שירו של קלוגהפט ״שיר ערש״ לפתוח את טקס הדלקת המשואות בהר הרצל ובוצע ע״י נינט טייב.

 

בשנת 2018 בוצע שירו של קלוגהפט להנצחת השואה ״האחרון שנשאר״ על בימת האו״ם בטקס יום השואה הבינלאומי, בשלוש שפות: עברית ערבית ואנגלית. בשנת 2019 בוצע השיר ב"פורום השואה הבינלאומי" באוזני עשרות מנהיגים מהעולם. 
באותה השנה בוצע שירו ״התנערי״ באמפי קיסריה.

 

בשנת 2021 שירו של קלוגהפט "הרימי עיניים" הוביל את חודש המודעות לבעלי מוגבלויות. בשנת 2022 הוביל שירו של קלוגהפט "שומר אחי אנוכי" את אירועי יום האחדות בבית הנשיא

באוגוסט 2015 הפיק קלוגהפט את הסרט "עולם חדש" יחד עם הזמר אביב גפן. הסרט עוסק בסכנות לילדים ברשת, וסייע רבות למודעות לסכנות ברשת לילדים.

 

קלוגהפט כתב את התסריט לסדרת הדרמה-מתח הפוליטית "שלטון הצללים", יחד עם היוצרים חיים אביחיל ורז יובן. הסדרה עלתה ב"HOT" ב-2018 בכיכובם של אביב אלוש, חן אמסלם, תום אבני, זאב רווח, נועה קירל ועוד.

 

קלוגהפט נשוי לאדריכלית שרון קלוגהפט, ולהם 3 ילדים.

אודות

bottom of page