משה קלוגהפט הוא יועץ אסטרטגי בינלאומי, המנהל קמפיינים פוליטיים ומסחריים בארץ ובעולם, ודורג בין 50 היהודים המשפיעים בעולם לשנת 2020. קלוגהפט אחראי בין השאר להישגים הפוליטיים הגדולים של השנים האחרונות ברומניה, גאורגיה, קוסובו, ישראל ועוד, ולייעוץ לבכירי המנהיגים באירופה, בהם קנצלר אוסטריה, ר"מ יוון,

נשיאת קוסובו ושר החוץ של קוסובו, נשיאת גאורגיה וכן לראשי ממשלת ישראל בנימין נתניהו ונפתלי בנט.

קלוגהפט הוא תסריטאי, מוסיקאי ויוצר העובד עם בכירי האומנים בישראל, שיריו בוצעו בין השאר על בימת האו"ם בניו יורק, בטקס המשואות בהר הרצל, בבית הנשיא, הכנסת, קיסריה ואף בקרקוב ואושוויץ.

בשנת 2008 נבחר קלוגהפט ע"י המגזין העולמי ״Forbes״ בין 100 הצעירים המובילים בישראל וכיועץ האסטרטגי המוביל בישראל אחרי יועץ רוה"מ,
בשנת 2013 נבחר ע"י העיתון גלובס לאחד מ-40 הצעירים המובילים את העסקים בישראל,
ובשנת 2016 נבחר ע"י ״הפירמה״ גלובס כיועץ המשפיע בישראל, וכן בין הערכים הנצפים ביותר בויקיפדיה בשנה זו.

בשנת 2018 ובשנת 2020 נבחר קלוגהפט בין המשפיעים בישראל של המגזין "ליברל".


ייעוץ אסטרטגי בינלאומי:

בשנת 2018 הוביל קלוגהפט לזכייה של האישה הראשונה בהיסטוריה לנשיאות גאורגיה, סלומה זורבשווילי. קלוגהפט ניהל את קמפיין הזכייה ולמהפך בתוצאות עם 60% אחוזי תמיכה לעומת 40% למתחרה ממפלגת ה-UNM. 

בשנת 2016 קלוגהפט ניהל את הבחירות לפרלמנט הרומני עבור מפלגת השמאל הסוציאל דמוקרטית (PSD), בו הביסה את מפלגת הימין הליברלית בהפרש של 46%-25% בבחירות לפרלמנט הרומני ולראשות הממשלה, מה שהיווה את אחד  הנצחונות הבודדים של השמאל באירופה בתקופה זו.

כמו כן קלוגהפט ייעץ לראש ממשלת אוסטריה, ר"מ יוון, לבכירים בגרמניה ואיטליה ולשר החוץ ויו"ר הפרלמנט של קוסובו.

 

קלוגהפט ניהל עבור ארגון "שורת הדין" קמפיין בינלאומי נגד ההסתה לטרור ברשתות החברתיות ובראשם פייסבוק, שאף כלל תביעת ענק של 20,000 ישראלים נגד הרשת החברתית.

בשנת 2018 ניהל קמפיין אמריקאי בפולין נגד החוק הפולני, תחת השם "שואה פולנית", שעורר סערה גדולה במדינה סביב הדיון באחריות לשואה בפולין.

ייעוץ אסטרטגי בישראל:

קלוגהפט ייעץ לראש הממשלה בנימין נתניהו, ולראש הממשלה נפתלי בנט.

הוא היה יועץ אסטרטגי במערכות הבחירות של הבית היהודי בבחירות 2013 ו-2015 בהם הגיעה לשיא המנדטים שלה ולתפקידים הבכירים בממשלה אי פעם למפלגה, לרבות תיקי המשפטים והחינוך ושני חברים בקבינט.

כמו כן ניהל 3 פעמים את קמפיין הפריימריז של נפתלי בנט, בנט ניצח בכולם. ניהל את קמפיין הפריימריז של אילת שקד בשנת 2012 בו נכנסה לראשונה לכנסת.

קלוגהפט יעץ בשנת 2018 לתמר זנדברג בהתמודדותה לראשות מרצ, זנדברג ניצחה ברוב של 71% מהקולות.
קלוגהפט כיהן בעבר כדובר וועדת הכלכלה של הכנסת, ולפני כן כדובר התאחדות הסטודנטים הארצית.

קלוגהפט ניהל גם את הקמפיין האחרון בחייו של שמעון פרס, נשיא המדינה לשעבר וזוכה פרס נובל, שעסק בעידוד לימודי המדעים.

קלוגהפט היה יועץ אסטרטגי למשטרה והמשרד לבטחון פנים בקמפיין השקת מטה 105 להגנה על ילדים ברשת. המטה הושק בנובמבר 2018. 

קלוגהפט מייעץ לחברות רבות בישראל בתחום המסחרי, כאשר ההתמחות הינה בהשקת מותגים חדשים ובקמפיינים דיגיטליים ויראליים. 
 

תסריטאות ומוסיקה:
קלוגהפט הוא חבר אקו"ם מזה כ-20 שנה, וכתב שירים רבים, מהם אישיים ומהם בעלי פן ציבורי.

בשנת 2018 בוצע שירו של קלוגהפט להנצחת השואה ״האחרון שנשאר״ על בימת האו״ם בטקס יום השואה הבינלאומי, בשלוש שפות: עברית ערבית ואנגלית. בשנת 2019 בוצע השיר ב"פורום השואה הבינלאומי" באוזני עשרות מנהיגים מהעולם. 

בשנת 2011 נבחר שירו של קלוגהפט ״שיר ערש״ לפתוח את טקס הדלקת המשואות בהר הרצל ובוצע ע״י נינט טייב.

באותה השנה בוצע שירו ״התנערי״ באמפיתאטרון קיסריה.

בין האומנים איתם שיתף פעולה: עמיר בניון, נינט טייב, נועה קירל, ארקדי דוכין, רבקה זוהר, ישי לוי, מירי מסיקה, שולי רנד, ישי ריבו, דוד ד'אור, גלעד שגב, להקת שלווה, אגם בוחבוט, יוני רועה ועוד.


באוגוסט 2015 הפיק קלוגהפט את הסרט "עולם חדש" יחד עם הזמר אביב גפן. הסרט עוסק בסכנות לילדים ברשת, ובמהלך צילומו אף נתפס פדופיל, מה שזכה לחשיפה גדולה וסייע רבות למודעות לסכנות ברשת לילדים. קלוגהפט כתב את התסריט לסדרת הדרמה-מתח הפוליטית "שלטון הצללים", יחד עם היוצרים חיים אביחיל ורז יובן.הסדרה עלתה ב"HOT" ב-2018 בכיכובם של אביב אלוש, חן אמסלם, תום אבני, זאב רווח ועוד.

אודות